Evden eve taşımacılık başta olmak üzere, nakliye hizmetlerinin birçoğun lider firma olma özelliğine sahip şirketimiz, müşterilerin belli bir yöndeki ihtiyaçlarını karşılamak için de tüm teknoloji ve imkânlarını kullanmaktan çekinmiyor. Bu konu kapsamında değerlendirilecek hizmetlerimizden biri de tekstil sektörünü yönelik askılı tekstil taşımacılığı
hizmeti.

Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ve teknolojiye yaptığımız yatırımın bir sonucu olacak, birçok nakliye firmasının gerçekleştirmekte yetersiz kalacağı askılı tekstil taşımacılığı konusunda da kendimize güveniyoruz. Askılı tekstil taşımacılığı doğrultusunda size özel çözümler sunup, size en iyi hizmetimizi verme isteğimizde kararlıyız.

Askılı tekstil taşımacılığı hizmetimiz bünyesinde, içi bu hizmete uygun tasarlanan özel araçlarımız ürünlerinizin en rahat şekilde aktarılmasını sağlar. Bunun yanında evden eve taşımacılık sırasında da kısmen askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Avrupa’nın kullandığı askılı tekstil taşımacılığı teknolojilerine sahip şirketimiz, bu konuda yıllardır hizmet vermesi sebebiyle uzun bir referans listesine sahiptir. Siz de sektörün önde gelen taşımacılık firmasından askılı tekstil taşımacılığı hizmeti almayı düşünüyorsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

44

31