Kurumsal taşımacılık kapsamı içerisinde değerlendireceğimiz ofis büro nakliye hizmetimiz ile küçük büyük her firma için özel çözümler üretmekte ve yeni ofislerine sorunsuz bir biçimde taşınmalarını sağlamaktayız.

Şunu belirtmeliyiz ki ofis büro nakliye hizmeti için kesinlikle tam kurumsal taşımacılık firmaları ile çalışmalı ve ofis kavramıyla iç içe olan firmaları tercih etmelisiniz. Sizin çalışma yapınızı inceleyecek ve taşımacılık öncesi nakliyat haritasını oluşturacak profesyonel kadromuz ile sizlere kusursuz bir ofis büro nakliye hizmeti sunmakta ve bu hizmetimiz için öncelikle expertiz seçeneği sunmaktayız.

Ofis büro nakliye hizmetimizi sizler için 6 adımda sunmaktayız. Bizi arayarak firmanızın adresini değiştirmek istediğinizi ve bizden yardım etmemizi belirttiğinizi söyledikten sonra firma expertiz personelimiz adrese gelerek etüt çalışması yapacaktır.

Daha sonra yapılan taşımacılık sözleşmesii ile birlikte taşıma günü beklenecek ve taşıma günü personelimiz ofisinizi oda oda kategorize ederek ambalajlama ve paketleme işlemlerine tabi tuttuktan sonra araca eşyaların hiyerarşik düzenine göre yerleştirecektir.

Yeni adresinizde eşyalarınızı ofisinize odalara göre yerleştirecek ve yerleşim konusunda beklentilerinize cevap vermeye çalışacağız. Eşyaların yerleştirilmesi ile birlikte taşımacılık personelimiz yeni yerinizin hayırlı olması dilekleriyle oradan ayrılacaktır.

Taşınma boyunca ise size bir personelimiz istediğiniz bilgileri anlık olarak sunmak adına sizinle iletişim içerisinde olacak ve sizden gelecek talepleri olabilecek ölçüde uygulamaya çalışacaktır...

Ofisinizi bize taşıttığınıza pişman olmayacaksınız...

28

32